(Видео) Неда Украден ги покажа кулинарските вештини

By

Пејачката Неда Украден своето слободно време го минува во Црна Гора со своите внуци. Таа не се срами да покаже дека е домаќинка. Објави видео на кое се пофали со своите кулинарски вештини. Таа нагласи дека готви со љубов за оние кои ги сака.

Пејачката подготви тропски специјалитет направен од манго, авокадо, лути пиперки, млад лук, нане и црвен грав.

Со своите внуци Неда ужива на Котор. Таа објави фотографија со внуците каде е облечена во едноделен костим за капење. Неда, која е во седмата деценија од животот, ја откри тајната на совршениот изглед и позитивната енергија со која се храни секојдневно.

 

 

Ќе ви се допадне

UFO Princess Valkyrie: Shichiten Battou Hanayome Shuugyou (https://animepahe.cc/m/Pwjq) Episode Full

Genshiken 2 (Dub) Episode 12

AnimeTV: Garo: Crimson Moon - The Butterfly of Time anime episode Full online free at https://animetv.cc famous anime tv shows

Website https://aniwatch.pro: Watch Magical Witch Punie-Chan aniwatch Episode 4 anime sites

Visual: https://visual.ly/users/gogoanimeentity/portfolio

Forum feed-the-beast: https://forum.feed-the-beast.com/members/animefreakws.488024/#about