(ВИДЕО) Нејзината изјава одекна во етер за време на рекламите – Еве каде е денеска водителката на вестите

By
Нејзината изјава од минатото лето беше вистински хит на интернет.Водителката Билјана Кнежевиќ, се пожали пред година дена на колегите, дека е толку жешко, што човек не може да се секса“, но тоа го изјави додека на екранот се емитуваше џинглот за Дневникот на РТРС. Уште пострашно е што тонците не си ја завршија работата како што треба, па нејзината изјава отиде во етер.Исечокот од „Дневникот“ се појави на интернет и стана вистински хит, па нејзината вицкаста реченица и денеска се користи како синоним за превисоките температури.

За случај да не сте ја погледнале снимката:

Популарната водителка, како и многу познати личности, редовно го користат својот Инстаграм, а од прочуениот „испад“, не се променила премногу.

🍀

A post shared by Biljana Knezevic (@biljaknezevic) on

Судејќи според фотографиите ужива во животот.

🎶🎶

A post shared by Biljana Knezevic (@biljaknezevic) on

Билјана и понатаму работи на РТРС, што значи дека нејзиниот коментар за сексот го доживеала како и сите други – како врвен шеговит коментар.

Guzva u reziji..a,petak vece🙈📺😍 #rtrs

A post shared by Biljana Knezevic (@biljaknezevic) on

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Outlaw Star (Dub) animeflv Episode 24 stream anime online

Shukufuku no Campanella: La Campanella Della Benedizione (https://animetv.cc/m/2Ayw) Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Skate-Leading Stars (Dub) animekisa Episode 12 watch animes

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

About: https://about.me/animeflixnl

Onmogul: https://onmogul.com/stories/anime-flix