(ВИДЕО) Неверојатна глетка – Ова куче обожава да се тушира

By

Познато е дека кучињата често сакаат вода, но видеото кое кружи на интернет сепак е нешто несекојдневно.

dobivaj vesti na viber

Тој има цела опрема, капа за туширање, гумени подлоги против лизгање, но и играчка во уста.

 

 

Ќе ви се допадне