(ВИДЕО) Одговори на нападите дека се фотошопира – Маја Николиќ објави снимка без филтер – Еве како НАВИСТИНА изгледа

By
Овде, тренираме, пливаме, уживаме…“, изјави пејачката, која се сними на последниот ден во Тунис.Откако ја „нападнаа“ дека на своите фотки (особено оние во бикини), користи фотошоп, Маја Николиќ се јави на Инстаграм во живо од Тунис и им одговори на „замерките“.

Пејачката последниот ден во Тунис се сними во хотелското огледало, во мини бикини, пред се да докаже дека фотошоп – не користи.

 

„Во  живо снимка во огледало, да не кажат дека е фотошоп, поради тоа што е во живо во огледало… Затоа што, овде тренираме, пливаме, уживаме… Ве сака вашата Маја Николиќ“, изјави Маја, која додаде дека едвај чека да се врати во Белград, затоа што престојот во Тунис, баш и не и се допадна.

Pozdrav iz Tunisa i konačno poslednji dan u Tunisu YESSSS JUPIIIIIIII❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏

A post shared by Maja Nikolic (@majanikolic_singer) on

Инаку, полемиката се поведе поради овие фотки, на кои Маја е во истото бикини:

 

Ќе ви се допадне

Watch Rent-a-Girlfriend Episode 6 (https://animeheaven.pro/m/AD4Y/ep-6) at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball z

The Misfit of Demon King Academy (Dub) (https://animeplanet.cc/m/1oRQ) Episode 13 at website https://animeplanet.cc anime planet jojo