(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија

Ѕвездата на „Гранд“ повторно ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи.

Милица Павловиќ, често е во центарот на вниманието на медиумите. Овој пат, ѕвездата на „Гранд“, објави нова секси фотка на која позира во бањарка без шминка.

Обожавателите беа воодушевени и ја пофалија Милица.

 

Foto: Facebook/milica.pavlovicprviprofil

Погледнете го интервјуто кое Милица го даде за српски Телеграф:

Scroll to Top