(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија

By
Ѕвездата на „Гранд“ повторно ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи.

Милица Павловиќ, често е во центарот на вниманието на медиумите. Овој пат, ѕвездата на „Гранд“, објави нова секси фотка на која позира во бањарка без шминка.

Обожавателите беа воодушевени и ја пофалија Милица.

 

Foto: Facebook/milica.pavlovicprviprofil

Погледнете го интервјуто кое Милица го даде за српски Телеграф:

Ќе ви се допадне

Hyouga Senshi Gaislugger Episode 2

Website https://4anime.biz: Watch Mobile Suit Gundam 00 The Movie: A Wakening of the Trailblazer 4anime Episode Full 4anime chromecast

Website https://wcostream.cc: Watch My-Otome wcostream Episode 26 watch anime dub

Website https://aniwatch.pro: Watch Shining Tears X Wind aniwatch Episode 13 dubbed anime

Os mbed: https://os.mbed.com/users/kissanimemx/

8tracks: https://8tracks.com/animefreakws