(ВИДЕО) Поранешната жена на Жика Јакшиќ се соблече во прекратко бикини, па ги покажа сексите облини

Русокосата Дијана се опушти на летувањето, на радост на мажите на Инстаграм.

За време на бракот со Жика Јакшиќ, згодната Дајана Пауновиќ, ниту еднаш не се сликна во костим за капење за медиумите, ниту таква фотка некогаш објавила на социјалните мрежи.

Но, по разводот Дајана одлучи да го покаже своето витко тело, па во последните неколку дена на Инстаграм објави неколку фотки во костим за капење.

 

На последната во низа, Пауновиќ позираше на базен, и ја распали фантазијата на бројни мажи, кои го следат на социјалните мрежи.

Scroll to Top