(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

By
Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.
Цеца Ражнатовиќ повторно го привлече внимание на своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за кратко време стана хит на интернет.Пејачката прошета во бела елегантно фустанче од креаторката Мелина Џиновиќ, и ги воодушеви сите фанови.

„Подготвевна сум за забава“, напиша фолк ѕвездата.

За само два часа снимката имаше повеќе од 38 илјади прегледи.

Погледнете:

Spremna za party🎂 Haljina : @hamelbymelinaharris

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Ќе ви се допадне

Watch Ah! My Goddess Episode 24

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Website https://animetv.cc: Watch Templex animetv Episode Full animes online

Ranma ½ OVA (Dub) Episode 6

Glose: https://glose.com/u/gogoanimelol

Osf: https://osf.io/j4mdg/