(Видео) Пријовиќ на лекарски преглед, се очекува пејачката да се породи секој момент

Ѕвездата на „Гранд“ Александра Пријовиќ, која во моментов се наоѓа во деветтиот месец од бременоста, била снимена од екипата на „Папарацо лов“ во посета на лекар каде што ги завршила сите подготовки за породувањето.

Папараците велат дека пејачката била снимена додека ги извршувала вообичаените секојдневни активности. Тие велат дека Александра се обидела да се сокрие од нив под капата и капутот.

Пријвоиќ за време на посетата на лекарски преглед била во друштво на нејзиниот сопруг Филип Живоиновиќ и уште еден пријател. Потоа тројцата заедно заминале на ручек и на прошетка низ градот.

Scroll to Top