(Видео) Рада Манојловиќ во шоуто на Амиџи во секси костим како моќен ренџер

By
Српската пејачка Рада Манојловиќ во емисијата „Амиџи шоу“ се појави во секси костим кој никого не го остави рамнодушен.

Рада на почетокот на емисијата стана и ја покажа својата неверојатна модна комбинација, а изрезите на нејзината облека дури и Амиџиќ го оставија без текст, додека Манојловиќ низ насмевка изјави дека се облекла како розов моќен ренџер.

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven.pro animes online

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Natsume Yuujinchou: Itsuka Yuki no Hi ni Episode Full

Website https://animeflix.nl: Watch Gegege no Kitarou (2007) animeflix Episode 59 hunter x hunter animeflix

Patreon: https://www.patreon.com/user/animeflixnl

Docs google: https://docs.google.com/presentation/d/1rbnFiDlq2PXoXfpLEI5TqdfQnjUziHgQATRmL_0eCfE/edit?usp=sharing