(Видео) Рада Манојловиќ во шоуто на Амиџи во секси костим како моќен ренџер

By
Српската пејачка Рада Манојловиќ во емисијата „Амиџи шоу“ се појави во секси костим кој никого не го остави рамнодушен.

Рада на почетокот на емисијата стана и ја покажа својата неверојатна модна комбинација, а изрезите на нејзината облека дури и Амиџиќ го оставија без текст, додека Манојловиќ низ насмевка изјави дека се облекла како розов моќен ренџер.

 

Ќе ви се допадне

Back Arrow Episode 2 at website https://kissanimeonline.com kissanime sword art online

Pokemon Journeys: The Series (https://crunchyrollfree.com/m/7E1g) Episode 51 at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll apple tv free