(ВИДЕО) Раста не ја симна насмевката од лицето додека стигна по Ана и бебето

By
Гордиот татко дојде по сопругата Ана Николиќ и ќерката Тара, кои денеска излегоа од породилиштето.

dobivaj vesti na viber

Откако синоќа го прослави раѓањето на ќеркичката, Стефан Џуриќ Раста, ова утро дојде по сопругата на Ана Николиќ и малата Тара во породилиштето на GAK Народен фронт.

Раста од возилото излезе носејќи во рацете бела носилка, како и што доликува во текот на раѓањето на принцезата на тато, па оваа слика ги разнежи сите кои се затекнаа во кругот на болницата.

 

Како што и самиот призна, не ни насетил дека некогаш ќе може да биде така нежен, се додека не станал татко.

 

Да потсетиме, Ана Николиќ се породи на 3 август, а бебето по раѓањето беше тешко 2 килограми и 400 грама.

Погледнете ја снимката од доаѓањето на Раста, во кое пред новинарите изјави дека нема треба, и дека воопшто не бил наспан, бидејќи славјето траеше до утринските часови.

Ќе ви се допадне

anime websites. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime streaming Attack on Titan Final Season

anime sites BANANA FISH

4Anime Dragon Ball (Dub) Episode 151

Death Note

stream anime online 4Anime Death Note