(Видео) Редно е да го потстрижам мојот пештерски човек

By

Јелена Ѓоковиќ објави видео во кое  вели дека дошло време да го потстриже својот сопруг, бидејќи  почнал да личи на пештерски човек. Новак рече дека тоа е „почеток“, а таа додаде –„крај“.

dobivaj vesti na viber

Еве како излезе на крајот! Новак дури ѝ одговори дека воопшто не е лошо, и дека во иднина може да се занимава со тоа. Јелена често на Инстаграм споделува дел од нивното секојдневие. Така беше и неодамна, кога таа сподели видео на кое го потстрижува Новак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf)

Ќе ви се допадне