(Видео) Сара Јо воодушевува со секси изглед во новиот спот: долги нозе и опасно добро тело

Поп ѕвездата Сара Јо го објави новиот спот и сингл од нејзиниот деби албум „Без контрола“, наречен „Така одам“. Песната е една од омилените на нејзините фанови откако беше објавен албумот.

Ова е трет сингл од нејзиниот албум, а спотот за песната изгледа како модна ревија.

Инспирацијата за видеото е од видео на Лејди Гага.

Во спотот, Сара, исто како и Гага, чекори на модната писта во различни комбинации, изгледајќи фантастично.

Scroll to Top