(ВИДЕО) Саша Ковачевиќ ја исфрли песната на шпански поради жешките сцени

By
Саша Ковачевиќ ја екранизираше новата песна „Велиш не“, која ја отпеа и на српски и на шпански. Ова е најскапиот спот во неговата кариера.„Драги мој, по долго време сакам со сите да ја споделам новата песна во српската и шпанска верзија под името „Велиш не“ (Dices no). Би сакал да го слушнам вашето искрено мислење за двете верзии, и се надевам дека ќе уживате во оваа песна ова лето!“, напиша Ковачевиќ на Инстаграм.

Погледнете ја српската верзија:

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX dubbed anime: Naruto (https://animeflix.nl/m/R3dg) Episode 220

AnimeTV death note anime tv: Watch Attack on Titan Season 2 Episode 5 (https://animetv.cc/m/vzW3/ep-5)