(ВИДЕО) Саша Ковачевиќ ја исфрли песната на шпански поради жешките сцени

By
Саша Ковачевиќ ја екранизираше новата песна „Велиш не“, која ја отпеа и на српски и на шпански. Ова е најскапиот спот во неговата кариера.„Драги мој, по долго време сакам со сите да ја споделам новата песна во српската и шпанска верзија под името „Велиш не“ (Dices no). Би сакал да го слушнам вашето искрено мислење за двете верзии, и се надевам дека ќе уживате во оваа песна ова лето!“, напиша Ковачевиќ на Инстаграм.

Погледнете ја српската верзија:

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch True Tears: Raigomaru to Jibeta no Monogatari wcostream Episode Full wcostream hunter x hunter

KissAnime: King of Braves GaoGaiGar Final Grand Glorious Gathering (Dub) anime episode 12 online free at https://kissanime.mx hunter x hunter kissanime

Kamisama Dolls (Dub) (https://4anime.biz/m/KRzB) Episode 13

Animepahe: Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart Throb (Dub) anime episode 12 online free at https://animepahe.cc free anime

Gab: https://gab.com/animeflixnl

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/