(Видео) Саша Ковачевиќ воодушевен од малиот Љуба

By

На Пинковата ѕвездичка Љуба Станковиќ му се исполни да го запознае својот музички идол Саша Ковачевќ.

dobivaj vesti na viber

Саша за време на снимањето на Амиџи шоу, ги откри деталите од средбата за сега, како што самиот вели малата голема зѕвезда,  Љуба, Станковиќ, кој на само петгодишна возраст, ги знае на памет сите песни на Ковачевиќ.

Што се раскажа Саша за средбата со Љуба погледнете на следниот линк:

 

 

Ќе ви се допадне

watch anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Attack on Titan Season 3 Part 2

anime freaks website DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

anime streaming My Hero Academia Season 2

animefreak Attack on Titan Season 3 Part 2

english anime SK8 the Infinity (Dub)

tải go88