ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка!

Ружица Вељковиќ е една од најпопуларните ријалити ѕвезди во Србија и пошироко, а своевремено победи и во „Парови“. И овој пат се најде во центарот на вниманието, благодарение на една фотка која ја објави на Инстаграм.

Во прашање е слика направена по тренингот, на која позира целата испотена по тренингот, и на која се гледа дека нема шминка.

„Напорни тренинзи, но се исплати“, напиша таа и ја објави фотката:

Foto: Instagram/ruzicaveljkovic

Сликата за два часа собра преку 1,5 илјади лајкови. Дали ви се допаѓа во вакво издание?

Доколку нешто пропуштивте, вака изгледа станов во кој живее некогашната победничка на „Парови“.

 

Scroll to Top