(Видео) Секси Карлеуша со четири Дедо Мразовци

By

Јелена Карлеуша за Нова година ќе настапи во еден белградски хотел. Затоа и се огласи на својот Инстаграм профил со видео, а го најави како вели „најспектакуларниот новогодишен концерт досега“.

Најавата предизвика големо внимание. Пејачката во видеото се појавува во розева облека и со розева перика на главата во друштво со четири Дедо Мразовци .

 

Ќе ви се допадне