(Видео) Северина јавно ја поддржа Наташа Беквалац

By

Откако Лука Лазукиќ ја претепа својата сопруга, српската пејачка Наташа Беквалац, многу нејзини колешки ја поддржаа поп-ѕвездата. Меѓу нив беше и хрватската пејачка Северина.

Северина на социјалните мрежи објавила исечок од својот концерт одржан во 2009 година во Белград на кој Наташа беше една од гостите.

И двете тогаш заедно ја изведоа песната на Северина, „Пријателка“.

Северина во описот на снимката ја означила и Наташа и ставила емотикон срце.

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV freak anime tv: Attack on Titan Season 3 (https://animetv.cc/m/3pLk) Episode 12

ANIMEFLIX hotarubi no mori e animeflix: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://animeflix.nl/m/qLLv) Episode 12