(Видео) Северина самата се ишиша

By

Пејачката Северина Којиќ се одлучила драстично да ја промени фризурата. Таа на едно од снимањето на новиот спот за песната „Далеку ти е куќата“ самата со нижици си ја сече косата.

dobivaj vesti na viber

Сега Северина ја носи косата до рамења, а фановите пишуваат дека се воодушевени од тоа како и стои.

Неодамна хрватската ѕвезда на својот инстаграм-профил објави слика од болничка соба, а подоцна се рашири веста дека пејачката била оперирана од Кила.

Ќе ви се допадне