(Видео) Северина се расплака на настап: се обиде да продолжи да пее, а реакцијата на публиката беше неверојатна

Пејачката не можеше да ги задржи солзите.

Северина ги изненади сите кога на еден настап заплака на сцената среде песната „Роџено моје“.

Пејачката плачеше додека пееше на сцената, ги бришеше солзите и се обиде да продолжи, но набрзо ја прекина песната, а ова видео стана вирално на социјалните мрежи.

@beautyofbalkanija Severina 😍😍😍. Ostanite do kraja videa i uživajte ❤ #bosna #hrvatska #crnagora #viral #fyp #severina #srbija #emotion #beautyofbalkanija ♬ original sound – Ljepote Balkana

Публиката го извикуваше нејзиното име и и даваше поддршка, а по неколку минути Северина го продолжи настапот како ништо да не се случило.

Текстот (Видео) Северина се расплака на настап: се обиде да продолжи да пее, а реакцијата на публиката беше неверојатна е превземен од МАКФАКС.

Scroll to Top