(ВИДЕО) Сораја победи со своите „крпички“ – Долниот дел поперверзен и не можеше да биде

Сораја Вучелиќ во својот досега невиден плетен „костим за капење“ направи хаос во Турција, но и на интернетот.Додека естрадните личности „се натпреваруваат“ во тоа која ќе се облече попровокативно, но и во што по минимален костим за капење, Сораја Вучелиќ, како што се чини, го собори рекордот ова лето, затоа што ова навистина е тешко да се надмине.

Старлетата во моментов престојува на југот на Турција во Анталија, а за ова лето избра никогаш помало бикини (но навистина), кое едвај прекри се што би требало да се прекрие.

 

Во прашање е плетено бикини, иако ова тешко може да се нарече бикини, бидејќи материјалот едвај да има…

Сораја не и беше претерано гајле дали нешто „случајно“ ќе испадне, па бираше што е можно попровокативна поза…

А на крајот ги почести фановите и со две видео снимки.

Кога ќе видите како во овие крпички – бикини изгледа од профилот и од што се состои долниот дел, дури тогаш ќе останете без текст!

Прво едната страна…

#goodyogajob 😍🌴🌿⚘🌼

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

А потоа и другата, за да баш ништо не остане недоречено…

🌏💋😈

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

 

Scroll to Top