(ВИДЕО) Станија објави безобразно секси селфи

By
Станија ја „подигна температурата“ со нова провокативна фотка.Таа редовно на својот Инстаграм објавува провокативни фотки, а една таква предизвика големо внимание.

dobivaj vesti na viber

Во прашање е нејзино домашно селфи каде во позата што ја направи, во прв план доаѓа до израз нејзиниот гол задник.

Секако, Станија со оваа жешка фотка ги споулаве мажите.

 

Погледнете го на следниот линк, интервјуто кое таа го даде за српски Телеграф.

 

Ќе ви се допадне