(ВИДЕО) Стефан со еден куп секси девојки го сними првиот спот во семејниот дом

Погледнете го спотот за песната „Втора лига“ на Стефан Живојиновиќ.

Синот на Лепа Брена објави спот за својата прва песна. Покрај него во екранизацијата на оваа песна, се појавуваат и голем број на атрактивни девојки кои џускаат покрај базенот.

Да потсетиме, спотот е снимен во семејната куќа на Живојиновиќ.

Стефан беше возбуден поради новата песна, а за Телеграф изјави дека едвај чека да почне да настапува.

„Јас тоа сакам да го работам. Знам дека секогаш ќе бидам од оние кои критикуваат, но тоа го работам од срце, гледам да уживам максимално во тоа и да го искористам секој момент“, изјави Живојиновиќ.

 

Printskrin: Telegraf

„Искрено, едвај чекам да почнам да работам. Дури и ова беше главна, ајде нема да кажам препрека, но една од точките за да почнеме понатаму да работиме. Едвај чекам да настапам некаде“, раскажа тој.

Текстот за песната го работам за Саша Милошевиќ Мара.

Погледнете го спотот за песната „Втора лига“ од Стефан Живојиновиќ:

 

Погледнете како беше на снимањето на спотот:

 

Scroll to Top