(Видео) Сцени од концертот во Скопје во новиот спот на Сара Јо

By

Српската пејачката Сара Јо го промовираше спотот за нејзината песна „Зар не“, во кој стави и снимки од концертот во Скопје. Таа на почетокот на летото пееше на фестивалот Girl Power што го организираше Авалон продукција, а настапи заедно со Сенида.

dobivaj vesti na viber

Во видеото Сара користи и видеа од настан во Загреб, каде што ја доби наградата за регионална ѕвезда во подем, а дел од видеото е снимено на неколку локации во Белград.

Пејачката периодов е постојано активна и често настапува низ регионот и со самостојни концерти и на фестивали.

Ќе ви се допадне