(ВИДЕО) Таа секогаш е слаба, јаде само сладолед, а кога ќе и ги видите огромните гради, ќе ви се сврти

И Ива Штрлљиќ покажа со што располага во овие летни денови, а нејзините фанови ваквото издание и тоа како им се допадна.

Актерката и спасителка Ива Штрљиќ сподели со сите кои ја следат на Инстаграм, неколку фотки во бикини и ја покажа завидната линија.
Освен што е исончана, Ива ги покажа бујните прописи, витките нозе, а исто така ни грам вишок, иако „живее“ на сладолед, како што и самата претходно изјави во едно интервју.

„Што да правам кога обожавам костими за капење и очила за сонце“, напиша Ива на исончаната секси фотка.

А еве и како таа им објасни на своите обожаватели за сладоледот:

-Јас страшно сакам да јадам сладолед. Многумина се чудат, но навистина мислам, од свое искуство, дека сладоледот не може толку да ве здебели. Сакам да доручкувам сладолед… Јас сум навистина зависник од сладолед, и кога ќе кажам сладолед мислам на чоколадо, ванила, лешник…

Погледнете го интервјуто на следниот линк:

 

Scroll to Top