(Видео) „Тик-ток“ ги спои Цеца и Карлуша, скараните пејачки заедно во „Гранд“

By

На  „Тик-ток“ се појави видео во кое обожавателите ги монтираа Цеца и Јелена на истото место, во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Откако беше објавено видеото, многумина на прва помислија дека ова е вистина, дека конечно се споиле двете пејачки, кои со години се скарани.

Сепак, монтираната снимка беше добар хумор за социјалните мрежи.

Инаку, на офоцијалната страница на „Гранд“ сѐ уште како член на жирито стои запишана Јелена Карлеуша, а името на Цеца воопшто не е внесено.

 

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Attack on Titan: Junior High twistmoe Episode 12 anime sites

AnimeBee: 6 LOVERS anime episode 5 online free at https://animebee.to watch animes

Tales of Phantasia (Dub) (https://gogoanime.be/m/7Qo6) Episode 4

Website https://animetv.cc: Watch Tenkuu no Escaflowne Recaps animetv Episode 1 - Raw anime tv google play

AnimeFreak: Di Gi Charat: Christmas Special anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch anime online