(Видео) Цеца евоцира спомени

By

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави видео на кое ја пее „Београд“, една од нејзините најпопуларни песни. Видеото е направено пред храмот Св. Сава, кој е во близина на нејзиниот дом во Белград.

„Малку евоцираме спомени“, напиша пејачката покрај видеото и доби многу пофалби од следбениците.

Таа во моментот го подготвува својот нов албум, кој треба да излезепред крајот на годината.

View this post on Instagram

Malo smo evocirali uspomene!😉👌

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Ќе ви се допадне