(Видео) Цеца главна на ромска свадба во Рим

By

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ го украде вниманието за време на една ромска свадба во Рим. Таа беше главна ѕвезда меѓу гостите. Пејачката се пофали на социјалните мрежи. Објави фотографија и напиша дека веселбата се случила во Рим.

„Ромска свадба во Рим. Прекрасни луѓе, прекрасна веселба“, напиша Цеца.

Ќе ви се допадне