(Видео) Цеца на слава кај дечкото Богдан, цела фамилија ја дочека фолк-ѕвездата

By

Деновиве главна тема во медиумите е новото момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ. Секојдневно во српските медиуми има новости за љубовниот живот на фолк-ѕвездата и нејзиниот нов партнер.

„Папарацо лов“ ја следеше Ражнатовиќ од нејзиниот дом на Дедиње, од каде што фолк-ѕвездата се упати во Крагуевац. Го посети домот на таткото на својот дечко, Милош Срејовиќ, кој е познат спортист. Поводот беше славата свети Јован, која ја слави семејството на Богдан.

 

Ќе ви се допадне

How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://gogoanime.be/m/RzBX) Episode Preview at website https://gogoanime.be gogoanime one punch man

Watch SK8 the Infinity Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/Znyb/ep-1) at website https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven