(Видео) Цеца позира во бел мантил и златна брада

By

Цеца Ражнатовиќ пред настапот во Диселдорф се забавуваше во својата соба во хотелот каде беше сместена со нејзиниот фризер Стефан Радивјевиќ.

Фолк-пејачката и нејзиниот пријател направија филтери и се снимаа за на „инстаграм“. И двајцата имаа златна брада, а пејакчата на себе носеше бел мантил.

Снимката ја објави на социјалните мрежи, каде доби голем број пофалби, лајкови и коментари.

 

Ќе ви се допадне