(ВИДЕО) Цеца со СНИМКА ОД СОБАТА ги запали социјалните мрежи – 22.000 прегледи за еден час

By
Фолк ѕвездата повторно го привлече вниманието на своите обожаватели.Таа е се поредовна на Инстаграм. На оваа социјална мрежа објавува снимка која баш привлече внимание кај нејзините обожаватели.

На овој „бумеранг“, видео-материјал се гледа како во елегантна креација, која ја облече за нејзиниот настап во дискотека во Будва „Топ Хил“, маршира во хотелската соба.

Цеца доби бројни пофалби, а снимката е прегледана преку 22.000 пати за еден час.

💋💋💋💋💋💋💋

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Погледнете го интервјуто со Цеца Ражнатовиќ, во кое таа за српски Телеграф на следниот линк, каде говореше за тоа кога нејзиниот син ќе оди во војска, кога ќе се соблече во бикини, и што мисли за разводите на естрадата:

 

Ќе ви се допадне

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 2 at AnimePlanet anime planet manga

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Dub) Episode 8 (https://animefreak.ws/m/10Or/ep-8) at website https://animefreak.ws. See more animefreak chatango