(ВИДЕО) Цеца во НИКОГАШ ПОГОЛЕМО деколте, ја воодушеви публиката

Цеца Ражнатовиќ направи лудница на настапот во Будва.Пејачката настапи во Будва, и направи општ хаос, а фановите останаа без текст кога Цеца се појави во прекусо секси фустанче.

Цеца во дискотеката „Топ Хил“, публиката лесно ја дигна на нозе…

Pazi s’kime spavaš @craznatovic_official #ceca #tophill

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on

… А доминираше огромното деколте на Ражнатовиќ.

S’ tobom moja tuga gubi nevinost The 👸 @craznatovic_official #ceca #tophill

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on

Нејзините фанови беа воодушевени и коментираа дека Цеца никогаш не изгледала подобро.

Ličiš na moga oca vol.1 @craznatovic_official The👸#ceca #tophill #licisnamogaoca #budva

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on

 

Scroll to Top