(Видео) Вучиќ во новата кампања за претседател им излезе од фрижидер на млад брачен пар

Претседателот на Србија Александар Вучиќ на својот Инстаграм профил објави ново предизборно видео. Во спотот излегува од фрижидер на млад брачен пар и ги навде успесите кои ги постигнал во претходниот период.