(ВИДЕО) За овие две Ѕвезди на Гранд мислевме дека ќе останат заедно, а тие нѐ разочараа

By

Во третата сезона на Ѕзевде Гранда во 2007 година во сеќавање ни останаа скромноста на Душан Свилар, фризурата на Милан Станковиќ, порно видеото на Сања, но можеби најмногу се врзавме за еден детал – љубовта меѓу Немања Стевановиќ и Силвија Неделковиќ.

Тие дури и имаат заеднички дует кој го изведоа на Гранд фестивалот.

Но, сепак нивната љубов не успеа. Тие двајца денес живеат друг живот со сосема различни партнери.

Силвија се омажила за познат голман, а Немања се ожени и има хармоничен брак и дете.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

online anime GoGoAnime Tokyo Revengers

My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 21

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

sites to watch anime GoGoAnime Black Clover

Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1