Водителката која сите ја гледавме тешко го поднесе разводот

Водителката која ја гледавме во „Твоето лице звучи познато”, Марија Килибарда, се омажи за кошаркарот Владимир Радмановиќ со кој со години беше во врска, а потоа решија да стават точка на бракот.

Водителката поминува лоши моменти и тешко се помирува со се што и се случува. Вели дека е растргната на сите страна, па затоа посетува и психотерапевт.

– Не можеш да си и добар пријател и добра жена и сестра и сопруга, можеш ако си суперхерој. Одам на психотерапија, ми помага. Кога толку ќе се распнеш меѓу се останува да одбереш за некого е најважно семејството, за некого работата, вели таа.

Scroll to Top