За два часа собра 180.000 лајка и 170 коментари – Цеца со ново селфи

By
Сликата што Цеца ја објави на „Инстаграм“ привлече огромно внимание.Иако Цеца Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави сосема обично селфи, нејзините фанови ја поплавија со воодушевувачки коментари и пофалби поради изгледот на пејачката.

dobivaj vesti na viber

Цеца позира во опуштена домашна атмосфера и без оглед што не е гола и што е закопчана до грло, оваа слика за само два часа собра повеќе од 18.000 лајка и дури 170 коментари.

А обожавателите на Ражнатовиќ истакнуваат дека таа изгледа совршено и дека е како девојче.

 

Ќе ви се допадне