За два часа собра 180.000 лајка и 170 коментари – Цеца со ново селфи

By
Сликата што Цеца ја објави на „Инстаграм“ привлече огромно внимание.Иако Цеца Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави сосема обично селфи, нејзините фанови ја поплавија со воодушевувачки коментари и пофалби поради изгледот на пејачката.

Цеца позира во опуштена домашна атмосфера и без оглед што не е гола и што е закопчана до грло, оваа слика за само два часа собра повеќе од 18.000 лајка и дури 170 коментари.

А обожавателите на Ражнатовиќ истакнуваат дека таа изгледа совршено и дека е како девојче.

 

Ќе ви се допадне

Watch The Country of Rare Treasure Episode 10

Website https://kissanime.mx: Watch Ankoku Cat kissanime Episode 6 kissanimenz

TwistMoe: Madara (Dub) anime episode 2 online free at https://twistmoe.net anime online

AnimeKisa: The Tale of the Princess Kaguya (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisatv

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/animeflixnl/

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/animefreakws