Жељко и Јована се позитивни на коронавирус

By

Пејачот Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга познатата водителка Јована се позитивни на коронавирус. Блиски нивни пријатели велат дека двајцата се во изолација која наскоро ќе истече и дека брзо се опоравуваат.

„Состојбата од ден на ден им се подобрува, а наскоро ќе се вратат на секојдневните обврски и работа“, велат нивните пријатели.

Жељко пред неколку дена ја откажа српската новогодишна ноќ која беше закажана за 13 јануари на шеталиштето Сава.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations

watch anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

AnimeHeaven Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2 Episode 5

dubbed anime AnimeHeaven Pokémon Journeys: The Series

AnimeHeaven Tokyo Revengers (Dub) Episode 17