Ѕирнете во приватниот живот на Мелтем од серијата „Мојот син“

By

Турската актерка Харе Сурел во серијата „Мојот син“ ја игра улогата на Мелтем – сестра на главниот лик Појраз кој е полициски началник.

Нејзината улога е бунтовна и ни малку секси, но во реалноста таа е вистинска дама по која паметот го губат повеќето актери.

Погледнете ја галеријата со фотографии од прекрасната Харе Сурел.

Ќе ви се допадне

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

TwistMoe: Saikyou Bushouden: Sangoku Engi anime episode 5 online free at https://twistmoe.net watch anime online

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at AnimeFreak anime freak tv

Dribbble: https://dribbble.com/animeflixnl/about

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/gogoanimebe/