„Знам со кого ја правев ќерката“, Ана Николиќ за односот со Раста

By

Пејачката Ана Николиќ откри како заедно со поранешниот сопруг Раста се поделени околу воспитувањето на ќерката Тара. Не можам да кажам дека јас сум единствен авторитет и Раста е доста строг. Но таа не само нас, туку ги „вози“ сите. Прво дете во семејството ни е, тука се и бабата и дедото и сите останати.

Велам има авторитет и од него, но јас сум единствена личност од која се плаши во смисла да слуша што и зборувам и јасно се знае што може, а што не. Пробува да ме измами, но тоа кај мене не поминува. Зошто? Затоа што знам што сум родила и со кого го правев тоа дете, раскажала пејачката.

 

Таа додава дека татко кога е кај Раста, ќерката  може да скока по кревети, на плафон, да јаде во кревет. Вели : кај него живее слободно, кај мене тоа не може“

 

Ќе ви се допадне

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 11 at website https://kissanimeonline.com kiss kiss anime

Watch Xie Wang Zhui Qi Zhi Yishi Qingcheng Episode 2 at website https://animeheaven.pro toradora anime heaven