Зоран и Владимир ги уништиле доказите за убиството на Јелена – Српските медиуми со ексклузивни фотoграфии

By

Една година по убиството на српската пејачка Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, во јавноста излегоа нови докази кои за грозоморното убиство ги сомничат нејзиниот сопруг Зоран и неговиот татко, свекорот Владимир.

Како што пренесуваат медиумите од нашиот северен сосед, Јелена била убиена во нејзиното студио, а двајцата потоа со цел да ги избришат сите траги кои ги поврзуваат со грозоморното дело, ги откорнале плочките и ги смениле со нови. Крвавите теписи ги уништиле, на нивно место ставиле паркет, а нејзината облека ја ставиле во машината за перење со цел да ги отстранат сите крвави дамки.

Медиумите во Србија излегоа со ексклузивни фотографии од местото на настанот пред, но и по убиството.

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime rwby: Watch DARLING in the FRANXX Episode 5 (https://kissanimeonline.com/m/KeEK/ep-5)

WCOStream wcostream attack on titan: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 105