Ѕвездата од филмовите за возрасни во интервјуто што го даде во Белград шокираше голем број фанови

By
Руската порно-актерка Луси Харт неодамна го посети Белград, а тоа беше можност за српските репортери да направат кратко интервју со неа. Како и сите актерки од филмови за возрасни, Луси отворено зборува за сексот, а на прашањето која тип мажи  ѝ се омилени, таа одговори:„Сакам мажи со големи … и огромен мозок! Затоа што без мозок не може да работи“, изјави таа.

Потоа Луси призна дека најголемиот што го видела не бил во филмовите во кои таа работела.

„Беше многу голем и дебел“, објасни Луси и покажа како изгледал.

Инаку, Луси Харт беше гостин на журката што ја организираше најпрестижниот ТВ канал за возрасни, „Dorcel TV“, кој обележи важна година во своето работење.

Погледнете го интервјуто кое новинарите го направија со неа:

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime websites Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

anime streaming AnimeHeaven Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 153

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 5

anime online Pokémon Journeys: The Series