БАЛКАНКАН

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Аца Лукас на фотката со Бранислава предизвика хаос на Инстаграм Тој и неговата нова избраничка повеќе не се кријат дека се во врска, па така …

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА Прочитај повеќе »

ФОТО: ЦЕЛОСНО ОПУШТЕНИ НА КИПАР – Синот на Цеца ужива со новата девојка

Вељко Ражнатовиќ со друштвото, но и атрактивна „црнка“, и се придружи на сестра му Анастасија на Кипар. Тој заедно со сестра му и друштвото ужива …

ФОТО: ЦЕЛОСНО ОПУШТЕНИ НА КИПАР – Синот на Цеца ужива со новата девојка Прочитај повеќе »

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето

Катарина Остојиќ Каја ја сподели со обожавателите и ова невообичаено, но и изгорено издание во костим за капење. Каја, последните денови направи хаос на социјалните …

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето Прочитај повеќе »

Мајката на покојниот Ѓоша е исплашена поради здравјето на неговата ќерка, кое се влошува

Нуетешната мајка на трагично загинатиот Богољуб Митиќ Ѓоша не може да се помири со загубата на синот. Таа признава дека покрај семејната трагедија ја мачи …

Мајката на покојниот Ѓоша е исплашена поради здравјето на неговата ќерка, кое се влошува Прочитај повеќе »

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка!

Ружица Вељковиќ е една од најпопуларните ријалити ѕвезди во Србија и пошироко, а своевремено победи и во „Парови“. И овој пат се најде во центарот …

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка! Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Што мисли Карлеуша за новата девојка на Аца Лукас?

Јелена Карлеуша синоќа ги промовираше двете нови песни во Белград, а на нејзиниот настап дојдоа многу познати личности, меѓу кои и Лукас со новата девојка. …

ВИДЕО: Што мисли Карлеуша за новата девојка на Аца Лукас? Прочитај повеќе »

ВИДЕО: И Словенците излегоа со своја верзија на „Despacito“

Откако Ненад Херватин ја сними Хрватската верзија на „Despacito“, со своја верзија излегоа и Словенците, а откако ќе ја слушнете, јасно е зошто песната веќе …

ВИДЕО: И Словенците излегоа со своја верзија на „Despacito“ Прочитај повеќе »

ФОТО: ЗА ОВАА СЛИКА СИТЕ ЗБОРАТ – Погледнете со кого Аца Лукас ја запозна новата девојка

Аца Лукас веќе некое време во љубовната врска со извесната Бранислава, и од неа не се одвојува. Фолкерот со својата нова избраничка, уживаше во ресторанот …

ФОТО: ЗА ОВАА СЛИКА СИТЕ ЗБОРАТ – Погледнете со кого Аца Лукас ја запозна новата девојка Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Лукас на концертот на Карлеуша за прв пат јавно ја покажа новата девојка

Ова е првото заедничко појавување на Аца Лукас и неговата нова девојка Бранислав во јавноста. Јелена Карлеуша одржа синоќа спектакуларен настап на сплавот „Port“, a …

ВИДЕО: Лукас на концертот на Карлеуша за прв пат јавно ја покажа новата девојка Прочитај повеќе »

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван

Познатиот пејач Павле Дејаниќ, кој популарноста ја стекна во „Пинкови ѕвездички“ бил во тешка состојба откако го каснало стршлен и ведна бил пренесен во болница. …

Тим на доктори се бори за неговиот живот – Српскиот пејач во болница два пати оживуван Прочитај повеќе »

Животот ѝ висеше на конец поради него – Вака сега изгледа задникот на Тамара

Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на …

Животот ѝ висеше на конец поради него – Вака сега изгледа задникот на Тамара Прочитај повеќе »

Ќерката на Митиќ проговори за одземањето на имотот поради наводните долгови на починатиот глумец

Повод за приказната дека Богољуб Митиќ Ѓоша, ќе му го запленат имотот поради долговите кои ги направил, беше причина да репортерите веднаш стапат во контакт …

Ќерката на Митиќ проговори за одземањето на имотот поради наводните долгови на починатиот глумец Прочитај повеќе »

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот!

Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на …

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот! Прочитај повеќе »

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните …

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека Прочитај повеќе »

ФОТО: НА НЕА ОСТАНА САМО ТАНГАТА – Сите полудеа по задникот на Каја

Катарина Остојиќ Каја не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм, бидејќи секја нејзина појава на некои егзотични дестинации, кога ќе се соблече во бикини, …

ФОТО: НА НЕА ОСТАНА САМО ТАНГАТА – Сите полудеа по задникот на Каја Прочитај повеќе »

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Кипар, а особено привлече внимание новата содржина која ја постираше на Инстаграм.Таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца во …

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм Прочитај повеќе »

Ужасно убиство ја потресе пејачката на „Гранд“ – Исчезна и денес нема да ја препознаете

Надежда Билјиќ сите ја паметат како натпреварувачка на „Ѕвезде Гранда“ која не успеа да се пласира меѓу финалистите, но и покрај тоа доби своја песна. …

Ужасно убиство ја потресе пејачката на „Гранд“ – Исчезна и денес нема да ја препознаете Прочитај повеќе »

Карлеуша: „Мојата ника е поголема ѕвезда од мене“

Јелена Карлеуша редовно објавува видеа со својата помала ќерка Ника Тошиќ, која стана вистинска ѕвезда. Видеата на кои е наследничката на пејачката станаа вистински хит …

Карлеуша: „Мојата ника е поголема ѕвезда од мене“ Прочитај повеќе »

ФОТО: Давид објави ПОЛУГОЛА фотка од Александра во кревет

Александра и Давид не се раздвоија од излегувањето во „Парови“, па времето го минуваат во нејзината куќа во Калуџерици.Давид и Александра веќе започнаа заеднички живот …

ФОТО: Давид објави ПОЛУГОЛА фотка од Александра во кревет Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Се тресеа градите на презгодната девојка на Гастоз покрај базенот

Манекенката Наида покажа уште еднаш дека има совршена линија овој пат покрај базенот. Ненад Маринковиќ Гастоз, веќе со месеци е во врска со презгодната манекенка …

ВИДЕО: Се тресеа градите на презгодната девојка на Гастоз покрај базенот Прочитај повеќе »