ЏЕТ СЕТ

(ФОТО) Никој не би поверувал дека вака живеат Ева Мендез и Рајан Гослинг

Благодарение на 14-те Оскар номинации кои ги доби филмот „La la land“, во кој Рајан Гослинг ја игра, актерот сега има можност да ја дигне …

(ФОТО) Никој не би поверувал дека вака живеат Ева Мендез и Рајан Гослинг Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот

Топ моделот и понатаму е во Турција, каде ужива со новиот дечко, писателот Метин Харом. Адријана Лима во понеделникот допатува во Бодрум за да мине …

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Целиот свет зборува за нејзината убавина – Запознајте ја сестрата на Роналдо

Ѕвездата на Реал Мадрид Кристијано Роналдо заедно со семејството е на заслужен одмор на Ибица. Светските медиуми и папараците очигледно не можат да кренат глава …

(ФОТО) Целиот свет зборува за нејзината убавина – Запознајте ја сестрата на Роналдо Прочитај повеќе »

Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци!

Бијонсе на својот Инстаграм профил ја постави првата фотографија од близнаците Руми и Сер Картера. Месец дена по породувањето, пејачката утрово на Инстаграм ја објави …

Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова се неверојатните барања кои Ким и Кање ги имаат за сурогат мајката

Како што веќе знаеме, Ким и Кање одлучија да пронајдат сурогат мајка за трето дете кое многу го посакуваат, бидејќи беше многу опасно и високо …

(ФОТО) Ова се неверојатните барања кои Ким и Кање ги имаат за сурогат мајката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Стјуардеси кои ќе ве остават без здив

Кинеска авио-компанија „Хаинан“ ршеи да „малку“ го разубави својот екипаж. Погледнете… Кога за некого ќе кажете дека се облекува како стјуардеса, тоа значи дека изгледа …

(ВИДЕО) Стјуардеси кои ќе ве остават без здив Прочитај повеќе »

„Планетата на мајмуните: Војна“ – Филмот кој ги воодушеви критичарите

Во филмот „Планетата на мајмуните: „Војна“, во третиот и последен дел на популарниот блокбастер франшиза, кој стигнува низ кината на Балканот, денеска, режисерот Мет Ривс …

„Планетата на мајмуните: Војна“ – Филмот кој ги воодушеви критичарите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Дали ви потскокнуваат градите додека се движите?

Дали градите ви потскокнуваат додека се движите или цврсто стојат? Жените многу време посветуваат на изборот на долен веш, со часови минуваат во обиколка на …

(ВИДЕО) Дали ви потскокнуваат градите додека се движите? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Некогашната Мис во фустан кој на сите добро би им стоел

Убавата актерка, некогашна Мис на светот, го сврте вниманието кон себе, во фустанот кој беше хит на сезоната! Пријанка Чопра, не е дама која го …

(ФОТО) Некогашната Мис во фустан кој на сите добро би им стоел Прочитај повеќе »

Прва фотографија од синот на Миа Колучи откако ја победи болеста

Лусијана на социјалните мрежи објави црно-бела фотографија направена во нивниот дом. Минатата година на малиот Ноа му беше дијагностициран рак на црниот дроб, но за …

Прва фотографија од синот на Миа Колучи откако ја победи болеста Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Познатиот пејач го прободеа со шило во главата

Пејачот на групата „Pro-Pain“ Гери Маскил бил нападнат во Брисел, и лекарите едвај му го спасиле животот. Герија Мескила, пејачот на хардкор бендот „Pro-Pain“, бил …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Познатиот пејач го прободеа со шило во главата Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите стајлингот на Рама ќе останете со отворена уста

Премиерот на Албанија Еди Рама не се откажува од својот лежерен стајлинг, па така и денеска на панелот во цивилно друштво во рамки на Самитот …

(ФОТО) Кога ќе го видите стајлингот на Рама ќе останете со отворена уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Џесика Симпсон се соблече гола за 37 роденден

Џесика Симпсон со разголената слика од базенот предизвика голем број на коментари.Американската пејачка Џесика Симпсон, пред два дена го прослави 37 роденден, и тоа тка …

(ФОТО) Џесика Симпсон се соблече гола за 37 роденден Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин

Славната убавица по обиколката во Црна Гора се упати кон новиот дечко, турскиот писател Метина Харе.Лима во понеделникот ја напуштила Црна Гора, а неколку часа …

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Анџелина Џоли ги изнервира многумина на обраќањето на годишнината од Сребреница

Холивудската актерка Анџелина Џоли (42) во оквир на програмата во Лондон која е организирана вчера по повод 22 годишнината од воениот злочин за починатите во …

(ВИДЕО) Анџелина Џоли ги изнервира многумина на обраќањето на годишнината од Сребреница Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поради овие убавици гори Инстаграм

Подгответе се за спектакл на убавинатаДека Херцеговина го красат вистински убавици сведочат и овие занесни девојки од Мостар, кои имаат огромен број на обожаватели на …

(ФОТО) Поради овие убавици гори Инстаграм Прочитај повеќе »