ЌУМРАМ

Девојка се омажила самата за себе, па по 24 часа отишла да се разведе

Дваесет и петгодишната Софи Мор од Аргентина, се омажила самата за себе, а по само 24 часа покренала бракоразводна постапка. Поминала само еден ден во …

Девојка се омажила самата за себе, па по 24 часа отишла да се разведе Прочитај повеќе »

Невеста починала среде свадба во Индија, па ја омажиле помладата сестра

Невестата умре од срцев удар за време на свадбените ритуали, семејството ја заменува со помлада сестра Невеста од Индија починала на денот на венчавката. Таа …

Невеста починала среде свадба во Индија, па ја омажиле помладата сестра Прочитај повеќе »

Девојка се омажила за својот очув: Тоа ми беше најдобрата одлука во животот

Девојка со име Кристи на Тик ток се пофали дека се омажила за својот очув. Рече дека тоа и била најдобрата одлука која ја направила …

Девојка се омажила за својот очув: Тоа ми беше најдобрата одлука во животот Прочитај повеќе »

(Видео) Го дочека другарот на аеродром со порака која ги насмеа сите

Видео на „Тик ток“ од маж кој го чека другарот на аеродром ги насмеа сите. Носеше натпис со порака која не се гледа често. Видеото …

(Видео) Го дочека другарот на аеродром со порака која ги насмеа сите Прочитај повеќе »

(Видео) Бајден пак се сопна додека беше на скалите на претседателскиот авион

Претседателот Џо Бајден е познат по честите гафови, дезориентираност, но и падови. Тој повторно се сопна додека се качуваше на претседателскиот авион за летот од …

(Видео) Бајден пак се сопна додека беше на скалите на претседателскиот авион Прочитај повеќе »

(Видео) Девојка преживеа во метро откога плафонот падна пред неа

Девојка во Њујорк преживеа во метро минатата среда, откако парче од плафон падна точно пред неа. Моментот го сними една од безбедносните камери, а видеото …

(Видео) Девојка преживеа во метро откога плафонот падна пред неа Прочитај повеќе »

На Исланд има музеј на пениси, најдолгиот експонат е 170 сантиметри

На Исланд има музеј на пениси. Станува збор за Исландскиот фалолошки музеј кој се наоѓа во Рејкјавик, каде детално се занимаваат со половите органи на …

На Исланд има музеј на пениси, најдолгиот експонат е 170 сантиметри Прочитај повеќе »

Дете од Србија украло заштеда на родителите па делело евра низ школо за да биде популарно

Десетгодишно момче од Алексинац, Србија, ја земало заштедата на родителите од 3.000 евра и им ги делело на соучениците во школо.  Ученикот од пето одделение …

Дете од Србија украло заштеда на родителите па делело евра низ школо за да биде популарно Прочитај повеќе »

Министерката за земјоделство на Србија се замота во колбаси

Министерката за земјоделство во Србија, Јелена Танасковиќ, ја отвори манифестацијата „Колбасијада“ во селото Турија и позираше со колбаси завиткани околу вратот. Јелена е надлежна за …

Министерката за земјоделство на Србија се замота во колбаси Прочитај повеќе »

Мајли Сајрус тврди дека видела вонземјанин: Се гледавме во очи

Американската пејачка Мајли Сајрус тврди дека видела НЛО и дека на таа средба воспоставила контакт со очи со вонземјани. Мајли ова го раскажа за магазинот …

Мајли Сајрус тврди дека видела вонземјанин: Се гледавме во очи Прочитај повеќе »

Покојничка оживеала па почнала да тропа од ковчегот среде погреб

Роза Изабела Сеспедес Калак успеала да се спаси во последен миг пред нејзиното семејство да ја закопа. Тие ја слушнале како почнала да тропа и …

Покојничка оживеала па почнала да тропа од ковчегот среде погреб Прочитај повеќе »

(Видео) Полицаец им се придружи на танчерки на парада, наместо да ги чува почна да игра со нив

Полицаец стана хит на интернет откако беше објавено видео како ја копира кореографијата на група танчерки кои играат на парадата Марди Грас во Алабама. Полицаецот …

(Видео) Полицаец им се придружи на танчерки на парада, наместо да ги чува почна да игра со нив Прочитај повеќе »

(Видео) Бајден пак падна додека се качуваше по скалите на претседателскиот авион

Американскиот претседател Џо Бајден (80) пак се сопна и падна додека се качуваше по скалите на претседателскиот авион. Тој беше на тридневно патување во Европа, …

(Видео) Бајден пак падна додека се качуваше по скалите на претседателскиот авион Прочитај повеќе »

Пензионер од Англија повикал брза помош повеќе од 7.000 пати, па добил три години затвор

Пензионер од Англија, осуден е на затворска казна бидејќи повеќе од 7.000 пати ја повикал итната помош, изложувајќи ги работниците на вербална злоупотреба. Од септември …

Пензионер од Англија повикал брза помош повеќе од 7.000 пати, па добил три години затвор Прочитај повеќе »

(Фото) Голман направи парада на 25 метри од голот

Ливерпул на најдобар можен начин го почна дербито против Њукасл со головите на Дарвин Нуњез и Коди Гакпо во Премиер лигата. Ама фудбалерите на тренерот …

(Фото) Голман направи парада на 25 метри од голот Прочитај повеќе »

Стриптизерка била викната на ергенска забава, не знаела дека младоженецот е брат ѝ

Стриптизерка по име Кендра раскажа на Тик-ток за едно од најлошите искуства кои ги доживеала во оваа работа. Таа рече дека била викната на ергенска …

Стриптизерка била викната на ергенска забава, не знаела дека младоженецот е брат ѝ Прочитај повеќе »

(Видео) УФЦ шампион изеде ќотек од Жан Клод Ван Дам

Поранешниот шампион на УФЦ, Коди Гарбрант, во американски подкаст раскажа како бил победен од Жан Клод Ван Дам во спаринг. Двајцата се бореле во кафезот …

(Видео) УФЦ шампион изеде ќотек од Жан Клод Ван Дам Прочитај повеќе »

Селани ставиле постер од порноѕвезда на нива за подобар род

Индиски фармери користат постер од порноѕвездата Сани Леоне за да ги заштитат своите посеви од уроци и тврдат дека тоа е поефективен начин на заплашување …

Селани ставиле постер од порноѕвезда на нива за подобар род Прочитај повеќе »