ЌУМРАМ

ФОТО: Тешко дека сте виделе оглас за работа како овој

Ако имате проблем со пронаоѓањето на работа или пронаоѓање на работници преку традиционалните огласи, можеби ќе ви помогне идејата на еден работодавец во Сплит. Имено, …

ФОТО: Тешко дека сте виделе оглас за работа како овој Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цел свет му се смее: Меси не знае да се бакнува!

Лионел Меси и неговата љубов од детството Антонела Рокуцо во петокот се венчаа во својот роден град во присуство на 250 гости. Тие двајцата се …

(ВИДЕО) Цел свет му се смее: Меси не знае да се бакнува! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки

Иако припадничките на понежниот пол се похрабри на нешто помлада возраст, шермантната Билјана е сигурна што и прилега, а што не, па храбро се впушта …

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки Прочитај повеќе »

ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки

При неделното гласање во вип сезоната на емисијата „Избор на најдобрите рецепти“ на ТВ Канал 5 телефоните се отворени, а секој од гледачите може да …

ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки Прочитај повеќе »