Технокооп – Како за своја куќа

By

„Технокооп- Мебел“ македонски бренд кој повеќе од 20 години се грижи за мебелот во вашиот дом буквално „КАКО ЗА СВОЈА КУЌА“.

dobivaj vesti na viber

Компанија која е специјализирана за проектирање, производство, опремување и уредување на простории со мебел по мерка за сечиј вкус.

Почитувајќи ги желбите и барањата на нашите клиенти, во производството користиме само висококвалитетни и проверени материјали за производство на мебел набавени од реномирани светски производители, што претставуваше и основа за добивање на сертификатот ИСО 9001: 2008 норми за квалитет.

На располагање го имате и нашиот тим на архитекти кој секогаш е подготвен да дизајнира уникатен мебел и истиот да го прилагоди по ваша потреба, мерка и вкус. Внесете свежина и дајте му нова димензија на просторот во вашиот дом, со висококвалитетен тапациран мебел од реномираните брендови Кавало, Далас и Даса.

Посетете не на саемот за мебел во комплексот ВИП Арена Борис Трајковски до 14 октомври и искористете го саемскиот попуст до 20%.

„Технокоп – Мебел“ мисли на вашите потреби, саемскиот попуст ќе можете да го искористите до 20-ти октомври и во нашиот продажен салон на бул. Борис Трајковски 95А.

Дозволете ни да се грижиме за мебелот во вашиот дом „КАКО ЗА СВОЈА КУЌА“.

Ќе ви се допадне