Цеца во Охрид

By

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ на 28 јули ќе одржи концерт на стадионот „Билјанини извори“ во Охрид. Организатор на концертот е „Балкан медиа“. Оттаму велат дека набрзо ќе ги откријат сите детали поврзани со гостувањето на Цеца во Македонија.

Популарната пејачка често гостува во Македонија. Таа настапувала и во Охрид, а имаше и неколку големи концерти во Скопје, меѓу кои и концертот на преполниот Градски стадион.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

High School DxD

anime freaks tv Demon Slayer: Entertainment District Arc

old animefreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

dubbed anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

animefreaks official website Tokyo Ghoul