(Видео) „Нокаут“ промовираа нов спот

By

Познатиот македонски бенд „Нокаут“ денеска на својот официјален јутјуб-канал го промовираше спотот за песната „Кога ме сакаш ти“. Спотот го режираше Александар Ристовски – Принц. Автор на музиката е Дарко Димитров, стиховите ги напиша Огнен Неделковски, а аранжманот на Никола Перевски-Пере и Дарко Димитров, фронтменот на групата.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне