(Фото) Се соблече Џеј Ло и собра 3 милиони лајкови за пола ден

By

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го пак го запали Инстаграм .  Латино ѕвездата го покажа совршеното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.

Ќе ви се допадне