(Фото) Лејди Гага здебелена, по деновите во карантин промена и во тежината

By

Пејачката Лејди Гага и нејзиното момче Мајкл Полански се шетаат низ Холивуд со маски на лицето. Сликани се на прушетка по денови поминати во изолацијата, а светските медиуми веќе пишуваат дека таа се здебелила за време во карантинот. Пејачката е во црни проѕирни хеланки и  црн градник, па дури и косата не ѝ е средена, пишуваат таблоидите. Лејди Гага во петокот го издаде својот шести албум , дури 12 години по нејзиниот деби албум „Fame“, кој ја направи популарна.

dobivaj vesti na viber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

https://tai.go88.is/

sunwin mod tải sunwin tài xỉu online SunWin Cổng game bài đổi thưởng số 1