Шер не старее, а сега има и 40 години помлад дечко

By

Шер (78) и музичкиот продуцент Александа Едвардс (36) беа фотографирани како седат еден до друг во задниот дел на црн „кадилак“, кој ги донесе до приватниот влез.Претходно, двојката беа заедно на интимна вечера во Западен Холивуд. Ова доплнително ги поттикнаа шпекулациите за нивната љубовна врска, кога предходно беа забележани како влегуваат во нејзината палата на Малибу доцна ноќе.

dobivaj vesti na viber

Двојката преходно беше во ресторанот „Крегс“ во Западен Холивуд каде им се придружи пријател на Александар, раперот Тајга. Шер и Александар се држеа за раце и тоа исто така ја потврдува нивнатата врска пишуваат медиумите. Александар, поранешен дечко на Амбер Роуз, не е омилен во Холивуд бидејќи важи за голем прељубник, пишуваат таблоидите.

Ќе ви се допадне